Koupelnový nábytek2019-08-05T12:05:54+00:00

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek dotváří vzhled celé koupelny a žádná velká pravidla pro výběr nemá. Vše tedy záleží na vašem vkusu. Tvary a barvy vybírejte tak, aby ladily spolu se sanitární keramikou i se zvolenými obklady a dlažbou.

3 tipy, jak vybrat koupelnový nábytek

  • Barvu a tvar koupelnového nábytku vybírejte podle zvolených obkladů a sanitární keramiky.
  • Skříňku pod umyvadlo zvolte podle typu vybraného umyvadla.
  • Pokud se vám nelíbí typový koupelnový nábytek, nedělejte kompromisy. Někteří výrobci vám vyrobí skříňky přímo na míru.

Pod značkou Duravit se skrývají kvalitní kousky německé výroby, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Proto jsme se stali i jejími přímými dovozci. Díky tomu dokážeme našim zákazníkům dodávat zboží od výrobce v rekordním čase, zajistit autorizovanou montáž i záruční a pozáruční servis. Koupelnový nábytek značky Duravit si můžete prohlédnout a vyzkoušet u nás v Lounech ve vzorkovně.

Značka Villeroy & Boch je další z řady kvalitního koupelnového vybavení německé výroby, která dotváří design i funkčnost našich koupelen. Na výrobky této značky zajišťujeme autorizovanou montáž. Přijďte se podívat k nám do vzorkovny v Lounech na to nejpovedenější koupelnové vybavení Villeroy & Boch.

Dřevojas je ryze česká firma, která se zaměřuje na zajímavý a praktický design za příznivou cenu. Potřebujete-li koupelnový nábytek na míru, Dřevojas je jasná volba.

Krajcar je další česká značka, která se může oprávněně chlubit kvalitním provedením svých výrobků. Díky velkým skladovým zásobám vám můžeme zajistit i rychlé doručení.

Mezi koupelnovým nábytkem značky Sapho najdete širokou škálu zboží za zvýhodněné ceny. A protože každá ušetřená korunka se hodí, máme dostatečně velké skladové zásoby, abychom vám zboží mohli rychle doručit.

Pomůžeme vám s výběrem

Máte představu, co by vaší koupelně slušelo, ale nechce se vám prohledávat katalogy a e-shopy? Zavolejte nám. Popovídáme si o tom, co od své nové koupelny očekáváte, v jakých barvách se cítíte dobře a které koupelnové vybavení se vám líbí. Podle vašeho rozpočtu vám doporučíme špičkové zboží, které vám bude dlouhá léta perfektně sloužit.

Volejte po–pá od 9 do 17 hodin

777 112 666