Sanitární keramika2019-08-05T11:57:01+00:00

Sanitární keramika

Aby vaše nová koupelna vypadala jako z časopisu, a ne jako z cirkusu, vybírejte sanitární keramiku z ucelených designových sérií od jednoho výrobce. Na výběr máte z mnoha stylů, tvarů, povrchů i funkčních prvků. Doporučujeme zvolit prostorné umyvadlo s dostatečně velkou odkládací plochou, WC s otevřeným splachovacím kruhem a sedátko s pomalým dovíráním SoftClose. Myslete i na snadnou údržbu a sáhněte po vybavení s kvalitním povrchem. Nebojte se připlatit pár korun a dejte přednost prověřené značce. Investice se vám za pár let vrátí.

5 tipů, jak vybrat sanitární keramiku

  • Povrch keramiky musí být kvalitní a snadno udržovatelný.
  • Barva keramiky musí ladit s celkovým designem koupelny.
  • Vybírejte umyvadlo nejen podle vzhledu, ale zejména podle typu instalace (na desku, se skříňkou, samostatně pověšené, s konzolí atd.)
  • Pečlivě si změřte šířku umyvadla a promyslete jeho velikost.
  • Tvar umyvadla by měl korespondovat s ostatní sanitární keramikou v koupelně.

Pod značkou Duravit se skrývají kvalitní kousky německé výroby, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Proto jsme se stali i jejími přímými dovozci. Díky tomu vám dokážeme dodat zboží od výrobce v rekordním čase (zpravidla do 8 pracovních dnů od uzávěrky nakládky), zajistit autorizovanou montáž i záruční a pozáruční servis. Koupelnové vybavení značky Duravit si můžete prohlédnout a vyzkoušet u nás v Lounech ve vzorkovně.

Značka Villeroy & Boch je další z řady kvalitního koupelnového vybavení německé výroby, která dotváří design i funkčnost našich koupelen. Na výrobky této značky zajišťujeme autorizovanou montáž. Přijďte se podívat k nám do vzorkovny v Lounech na to nejpovedenější koupelnové vybavení Villeroy & Boch a sledujte naše novinky. Výrobce totiž rád jednou za čas poskládá akční sety za zvýhodněné ceny.

Jestli na koupelnové vybavení nemůžete čekat několik týdnů, podívejte se do nabídky zboží se značkou Ideal Standard. Několik desítek kusů máme stále skladem, a proto je můžete mít doma během pár dní.

Mezi koupelnovým vybavením značky Sapho najdete širokou škálu zboží za nižší ceny, než je u výrobců obvyklé. A protože každá ušetřená korunka se hodí, máme dostatečně velké skladové zásoby, abychom vám zboží mohli rychle doručit.

Pomůžeme vám s výběrem

Máte představu, co by vaší koupelně slušelo, ale nechce se vám prohledávat katalogy a e-shopy? Zavolejte nám. Popovídáme si o tom, co od své nové koupelny očekáváte, v jakých barvách se cítíte dobře a které koupelnové vybavení se vám líbí. Podle vašeho rozpočtu vám doporučíme špičkové zboží, které vám bude dlouhá léta perfektně sloužit.

Volejte po–pá od 9 do 17 hodin

777 112 666