Topení2019-08-05T11:59:06+00:00

Topení

Topení v koupelně neslouží jen k vytápění, ale zejména k sušení ručníků. Je to jeden z největších designových kousků v místnosti. Proto zvolte takový tvar a barvu, která ladí s celkovým vzhledem koupelny. Máte-li větší místnost, zaměřte se na správný výkon. Pokud budete na topení pouze sušit ručníky, stačí vám menší výkon, než k vytápění celé místnosti.

Zajímat vás bude i způsob, jakým topení místnost ohřívá. Do koupelen, kde není příprava pro teplovodní vytápění, se hodí čistě elektrické topení. Tam kde příprava je, zvolte kombinované topení. Mimo topnou sezónu si můžete usušit ručník na kombinovaném žebříku s elektrickou topnou tyčí.

3 tipy, jak vybrat topení do koupelny

  • Zvolte správný výkon topení, který odpovídá dané místnosti a požadované tepelné pohodě. Topení můžete vždy regulovat.
  • Máte-li do koupelny přivedené rozvody topení, zvolte vodní radiátor či kombinovaný s topnou tyčí. Pokud nemáte, bude se vám hodit čistě elektrické topení.
  • Radiátor skvěle doplní design koupelny. Věnujte pozornost i jeho vzhledu a barvě.

Německý výrobce Zehnder vyniká širokou nabídkou radiátorů různých designů až v 50 barvách. Na přání pro vás můžeme zařídit i rohové řešení, do oblouku nebo topení s navařenými konzolemi.

Dlouholetá tradice a česká výroba, to je značka Isan. S radiátory Isan se nejen zahřejete, ale také doladíte svou koupelnu k dokonalosti.

Výrobce P.M.H. je další z řady velmi kvalitních českých značek koupelnových radiátorů. Nabízí svislé žebřinové topení v mnoha velikostech, které se přizpůsobí jakékoliv koupelně.

Mezi koupelnovým vybavením značky Sapho najdete širokou škálu výrobků za zvýhodněné ceny. A protože každá ušetřená korunka se hodí, máme dostatečně velké skladové zásoby, abychom vám zboží mohli rychle doručit.

Pomůžeme vám s výběrem

Máte představu, co by vaší koupelně slušelo, ale nechce se vám prohledávat katalogy a e-shopy? Zavolejte nám. Popovídáme si o tom, co od své nové koupelny očekáváte, v jakých barvách se cítíte dobře a které koupelnové vybavení se vám líbí. Podle vašeho rozpočtu vám doporučíme špičkové zboží, které vám bude dlouhá léta perfektně sloužit.

Volejte po–pá od 9 do 17 hodin

777 112 666